studio domowe dla początkujących

czyli wprowadzanie do świata tworzenia muzyki za pomocą laptopa i kilku urządzeń.
Darmowe warsztaty dla dorosłych w ramach projektu Wrzeszcz ART! (5 edycja).
Termin: 14-15.10.2015 godz. 17.00 - 20.00 
Prowadzenie: Sebastian Bednarek
Zapisy: kolonia.artystow@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.
 


Będzie o rejestracji dźwięku i edycji nagrań. Ich użyciu do stworzenia performensu dźwiękowego. O programach, aplikacja do tworzenia i ekesperymentownia z dźwiękiem, a także innymi formami muzycznymi. 

Rozpoczniemy od całkowitych podstaw użycia i zastosowania: miksera audio, laptopa i innych źródeł dźwięku, które posłużą nam do stworzenia live-actu.

Możemy stworzyć dowolną formę muzyczna od utworu, stuktury dźwiękowej, pejzażu dźwiękowego do muzyki na potrzeby wideo, animacji itd.

SEBASTIAN BEDNAREK 

Z wykształcenia pedagog, z pasji prowadzący warsztaty z obszaru oprogramowania muzycznego, form dźwiękowych opartych na użyciu nowych technologii. Obecnie właściciel mobilnej pracowni edukacyjno-warsztatowej CREATIVELAB. Głęboko przekonany, że metoda warsztatowa to sposób na uwrażliwianie i odkrywanie świata przez dzieci i młodzież. Pasjonat zjawisk oczywistych i tych „nieco” bardziej ukrytych. Prowadzi także różnorodne zajęcia związane z produkcją muzyczną, aranżacją i kompozycją z zastosowaniem laptopa i urządzeń peryferyjnych do stworzenia „domowego studia nagrań”. Jako twórca/ muzyk( aka RI_RE ) specjalizuje się w improwizowanych formach muzycznych, tworzy na żywo za pomocą nowoczesnych urządzeń mobilnych i laptopa. Proponuje nowoczesne, alternatywne lekcje muzyki, które posługują się językiem współczesnym i korzystającym z całej gamy technologicznych udogodnień wprowadzając w sposób pełny w tajniki tworzenia muzyki w XXI wieku.

linki:
http://www.kreatywnylab.com/
https://soundcloud.com/ri_re

Zabierzie ze sobą swoje słuchawki i wyczyści porządnie uszy :)