Mieszkańcy / Rezydencje

W pierwszej połowie sierpnia w ramach projektu rezydencyjnego pt. „Mieszkańcy” zapraszamy na guestspot z młodą artystką Ulą Latuszek. W przestrzenie galerii Kolonii Artystów na Dolnym Mieście odbędą się sesje podczas, których każdy będzie miał możliwość wyboru indywidualnego motywu graficznego na podstawie którego zostanie wykonany tatuaż. Można też przynosić własne projekty / szkice.

Terminy: od 1.08 do 16.08.2018
Sesje trwają 2,5 - 3 godziny.
Zgłoszenia w celu ustalenia terminu, pod telefonem: 735 775 534
Ilość miejsc ograniczona. 

Ula Latuszek, młoda artystka, urodziła się w Polsce, wychowała w Singapurze. Obecnie studiuje w Holandii na Liberal Arts and Sciences / University College Groningen

W swojej twórczości inspiruje się owadami i zwierzętami oraz roślinnością ze starych książek o florze i faunie. Spotkanie z nią to gwarantowane przeżycie, to jak przygoda z książki pt. „Alicja w krainie czarów”. 

Sesje są darmowe.
Guestspoty otwarte są dla wszystkich, a wstęp działa na zasadzie wolnej ceny. Jeżeli chcesz - możesz dobrowolnie wrzucić do puszki jakąkolwiek kwotę. Jeżeli jednak nie możesz pozwolić sobie na taki wydatek, uczestnictwo jest dla Ciebie bezpłatne.

Informacje o projekcie:

Rezydencja dla artystów są realizowane w ramach projektu pt. Mieszkańcy, który odbywa się w Kolonii Artystów-Dolne Miasto, przy ulicy Dolna 4.
Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Celem Rezydencji w oparciu o współpracę partnerów lokalnych i zagranicznych, jest stworzenie międzynarodowej platformy, która umożliwi artystom, kuratorom, animatorom, menedżerom, organizacjom i instytucjom współdziałanie oraz wymianę doświadczeń, praktyk, pomysłów i wiedzy. Program rezydencji artystycznych w ramach projektu MIESZKAŃCY ma również służyć promocji artystów, wesprzeć ich rozwój i mobilność, a także ułatwić tworzenie więzi kulturalnych ponad granicami.