MK+VK+AK

05.01.2019 godz. 19:00
KOLONIA / Gdańsk Wrzeszcz
Wstęp wolny

W nowym roku 5-tego stycznia, zapraszamy na pierwsze wydarzenie pt. 3 x KRÓL:

- Magdalena Król / wernisaż
- Vera King / wernisaż
- Artur Król / koncert: TOTAL INFORMATION AWARENESS

MK / Magdalena Król
Mieszka i maluje w Gdańsku. Jej obrazy skupiają się wokół tematu emocji, ich wpływu na człowieka i możliwości transformacji w wartości malarskie. Konsekwentny, choć ulegający nieustającej przemianie sposób wyrazu pozostaje bliski gestowi streeartowemu – pełen ekspresji i spontaniczny. Kolejna wystawa w Kolonii Artystów w ramach projektu Wieszajmy Artystów każdego dnia, otwierała nowy cykl malarski "przebodźcowanie" po tym, który prezentowany był w Kolonii w roku 2017 (wystawa pt. „Bezsenność”), a kontynuowany był podczas pokazów w Sztuce Wyboru (wystawa pt. „Antrakt”, 2017) oraz Gdańskim Teatrze Szekspirowskim („Puenta w foyer”, 2018). www.magdalenakrol.pl

VK / Vera King
Mieszka i pracuje w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Miłośniczka ilustracji we wszysykich odsłonach. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją, poza tym pracuje twórczo z dziećmi i studentami.

AK / Artur Król
Mieszka w Gdańsku, współtworzy TOTAL INFORMATION AWARENESS. Jest to muzyka zza zielonych drzwi/melancholia/enkrypcja/krzem/struny/przeczucia/podejrzenia.

Wstęp wolny.
Wydarzenie finansowane z 1% Waszego podatku na działalność statutową Kolonii Artystów.