Koncert Życzeń

29|03|2014 | g.19.00 
chmury płyną - o chmurach będę grał.
Kolonia Artystów | ul. Miszewskiego 18, Gdańsk Wrzeszcz.
Bilety 10 pln. 
Ilość miejsc ograniczona. 
Projekt realizowany ze środków własnych (Do It Anyway).

Solo improwizacja na instrumencie to najpiękniejszy, bo najbardziej osobisty sposób wypowiedzi. Nie ma kompromisów - jest tylko to, czego się pragnie i do czego w danej chwili jest się zdolnym. Czemu nie. Zestaw, którego używam pozwala mi na wykorzystanie podczas występu solo, moich ulubionych instrumentów: Altówki, Mbiry i Oscylatora. Może też zagram którąś z nie moich ulubionych kompozycji. Czemu nie. (Patryk Zakrocki)

Patryk Zakrocki
Muzyk, improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy (ur. 1974 r. w Warszawie). Obecnie gra w duecie SzaZa na skrzypcach, oscylatorze i elektrycznej mbirze, zmienia melodyjki w starych pozytywkach i współtworzy dwa wyjątkowe projekty własnego pomysłu: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i Kino Dźwięku.

Zakrocki zajmuje się muzyką kameralną, elektroakustyczną i szeroko pojętym słuchowiskiem. Opublikował 12 albumów płytowych, w tym dwa solowe. Jest autorem muzyki do spektakli m.in. P. Cieplaka, K. Globisza, P. Miśkiewicza, O. Spisaka, I. Gorzkowskiego i filmów m.in. M. Pieprzycy, K. Kozyry, jak również wielu filmów dokumentalnych, krótkometrażowych i niemych. Wśród tych ostatnich znalazły się etiudy studenckie Romana Polańskiego, filmy eksperymentalnie Themersonów i animacje lalkowe Władysława Starewicza. Autorska ścieżka dźwiękowa napisana do obrazów, poza licznymi pokazami w Europie, była do tej pory prezentowana w Stanach Zjednoczonych, Islandii, Urugwaju, Chinach i Japonii.

Patryk Zakrocki prowadził cykl koncertów Galimadjaz, wspoltworzył “Inwazję dźwięku” w Zachęcie, prowadził znany ze słuchowisk Zakład Produkcji Dźwięku. Jako improwizator wystepował z Pawłem Szamburskim, Fredem Frithem, Kazuhisa Uchihashi, Tetuzi Akiyama, Norbertem Kubaczem, Raphaelem Roginskim, Michałem Górczyńskim, Noelem Ackchote, Paulem Brody, Alanem Bernem, Maciem Morettim, Hubertem Zemlerem, Michaelem Zerangiem i wieloma innymi wybitnymi muzykami!

http://patrykzakrocki.com/

https://www.facebook.com

spot wideo

Patryk Zakrocki | Koncert Życzeń from Kolonia Artystów on Vimeo.