21.01.2023 | G. 19:00
アーバンポップを聞くまでは無邪気だった
I WAS INNOCENT UNTIL I DISCOVERED JAPANESE CITY POP - koncerty
W dniu 21.01.2023 o godzinie 19:00 zapraszamy na 5 koncertów.
Zagrają:
19:00 ate
19:30 Goralenvolk
20:00 gamma function
20:30 Zajwert
21:00 XCOPY
Bilety: Pula_01 w cenie 20 złotych / Pula_02 w cenie 30 złotych.
LINK do biletów: https://app.evenea.pl/event/noiseday/
Wydarzenie odbywa się jako oddolna incjatywa artystów (ate / Goralenvolk / gamma function / Zajwert /XCOPY ). Cały dochód ze sprzedaży biletów + merch zostanie przekazany na wsparcie Kolonii.
__________________________________
ate (orthodox drone)
Solowy projekt Petara Petkova. Poszukując przestrzeni nieograniczonej regułami teorii muzyki tworzy wolne partie gitarowe z pogłosem analogowej modulacji. Zainspirowany twórczością Philipa Niblocka, La Monte Younga i Terry Rileyego, ate bada potencjalną moc prostoty, minimalizmu i repetycji.
__________________________________
Goralenvolk (melodic harsh noise)
Solowy projekt Maciej Wirmańskiego. Jak twierdzi, gdy przyjmował pseudonim Goralenvolk, nie miał na myśli żadnej transgresyjnej siły prostego odniesienia do faszyzmu. Dla społeczności, w której mieszka Goralenvolk jest przede wszystkim powodem do wstydu i strachu. Wstyd, bo gwałci misternie zbudowaną mitologię dumnego narodu góralskiego, w którym skupiają się najlepsze cechy narodowe. Strach, bo według przednowoczesnego atawizmu słowa to nie tylko znaczenia, ale też to, że są realne i rzeczywistość może nas powalić, przynieś nam wstyd, z którym pycha nie może sobie poradzić.
https://maciejwirmanski.bandcamp.com/
https://szarareneta.bandcamp.com/
__________________________________
gamma function (cut-up harsh noise/city pop)
Funkcja gamma to funkcja specjalna, która rozszerza pojęcie silni na zbiór liczb rzeczywistych i zespolonych. Plądrofoniczny noise od 2010 roku.
https://soundcloud.com/gamma-function
__________________________________
Zajwert (avant-garde for dancing people)
Projekt muzyczny Pawła Krzaczkowskiego łączący style eksperymentalnego popu i awangardy, skupiając się zarówno na dźwiękach akustycznych (preparowany fortepian, trąbka), jak i elektronicznych (analogowe syntezatory). Główne inspiracje pochodzą z IDM, hip-hopu, amerykańskich minimalistów (Terry Riley, La Monte Young), krautrocka i estetyki „clicks and cuts”.
__________________________________
XCOPY (hardcore, gabba, speedcore)
100% paula chip